Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Konelsis Enerji Anonim Şirketi 2001 yılında Ankara Merkezli Olarak Kurulmuştur.Hizmet Verdiği Enerji,Maden,Su ve Sanayi Sektörlerinde Anahtar Teslimi Elektrik,Otomasyon,İnşaat Çözümleri Sunan Bir Firmadır.Kurulduğu Tarihten Günümüze Uzanan Tecrübeleri ile Hizmet Verdiği Sektörlerde Yüzlerce İş Bitirme Ünvanına Sahip Olmuştur.

Enerji Sektöründe : "Güneş Santralleri,Hidroelektrik Santralleri,Rüzgar Santralleri,Bioenerji Santralleri,Jeotermal Santraller,Termik Santraller"

Maden Sektöründe : "Çimento Fabrikaları,Alçı Fabrikaları,Kireç Fabrikaları,Altın Madenleri,Bakır Madenleri,Gümüş Madenleri,Bor Madenleri"

Su Sektöründe : "İçme Suyu Arıtma Tesisleri,Atık Su Arıtma Tesisleri,Pompa İstasyonları"

Sanayi Sektöründe : "Tünel Otomasyon Sistemleri,Yem / Un Fabrikaları,Deterjan Fabrikaları,Demir Çelik Sanayi,Demiryolları Sistemleri"

Konelsis Enerji'nin En Temel Hedefi Bağlı Bulunduğu Sektörlerdeki Dışa Bağımlılığı Ortadan Kaldırıp Tamamen Yerli ve Milli Sistemler Geliştirip Tasarlamaktır.Özellikle Hidroelektrik Santrallerinde Sunmuş Olduğu Yerli ve Milli Çözümlerle Başarılar Elde Etmiş Bu Başarılarınıda İlgili Kalite ve Hizmet Yeterlilik Belgeleriyle Tescillemiştir.

KONELSİS A.Ş TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ELEKTRİK,OTOMASYON,İNŞAAT YÜKLENİCİSİ FİRMALARINDAN OLMAYI BAŞARMIŞTIR.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

KONELSİS A.Ş, Hizmet Verdiği Sektörlerde,Sunduğu Anahtar Teslimi Elektrik,Otomasyon ve İnşaat Çözümleri ile Ülkemizde ve Dünyada Enerjide Marka Haline Gelebilme Hedefi ile Sektörün Devlerinden Olmayı Başarmış ve Sahip Olduğu Yüzlerce Güçlü Referans Portföyünü Arkasına Almış Gelecek Yıllara Emin Adımlarla Yürümeyi Benimsemiştir.

KALİTE VE SERTİFİKASYON

KONELSİS A.Ş, Dünyaya ve Dünyada Yaşayan Tüm Canlılara Verdiği Değerden Ötürü Tüm Sektörlerde Kaliteden Ödün Vermemek Adına Gerekli "ISO 9001,ISO 45001,ISO 14001,CE,TSE,Hizmet Yeterlilik Belgesi,Yerli Malı Belgesi Vb. Tüm Kalite ve Sertifikalarına Sahip Olmayı Başarmıştır.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

KONELSİS A.Ş Kurulduğu Günden Günümüze Kadar Kadrosuna Ülkemizin Hizmetine Yetiştirmek Üzere Yüzlerce Mühendis , Aday Mühendis , Teknisyen ve Stajyer Katmıştır.Günümüz Şartlarında Kadrosunu Genişletmiş Uzman,Deneyimli Genç Arkadaşlarla Dünyaya Enerji Verebilmek Adına Yoluna Emin Adımlarla Devam Etmektedir.

 

 

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (312) 395 62 90